Warmia według Warmiaków

Kasia i Maciej Marczewscy, blogerzy podróżujący po Polsce, oraz Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian zapraszają na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę! Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju. 

Na kolejnym już spotkaniu prezentującym uroki Warmii Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Opowiedzą o ich spotkaniu z dzisiejszymi mieszkańcami Warmii, którzy są najlepszą wizytówką regionu. Prezentacja Warmia wg Warmiaków rozpocznie się 4 kwietnia 2017 roku o godzinie 17.00, sala I p.

Na spotkaniu będzie można posłuchać wywiadów ze współczesnymi Warmiakami – gościnnymi gospodarzami, którzy  zakochali się w ich Małej Ojczyźnie. Ich opowieści wzbogacą piękne zdjęcia z Warmii i historie, które mogą być nieznane dla mieszkańców Trójmiasta. Maciej Marczewski zabierze uczestników na multimedialną wycieczkę śladami najciekawszych miejsc na Warmii.

Dla kogo jest to spotkanie?
Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już w na Warmii, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej www.klub.ruszajwdroge.pl

Klubowa Kopalnia Pomysłów!
Po spotkaniu możesz skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki. Nie tylko z Kaszub, Trójmiasta i Kociewia, ale także z dalszych zakątków kraju. Otrzymujemy je od organizacji turystycznych i Urzędów Marszałkowskich z 16/16 województw w Polsce. Z darmowych publikacji i z naszych planów podróży dowiesz się co zobaczyć w Polsce i gdzie warto pojechać.

www.klub.ruszajwdroge.pl/2016/01/przewodniki-z-calej-Polski-w-Kopalni-Pomyslow.html

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

21-03-2016

Gdynia InfoBox
OBSERWATORIUM ZMIAN
ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia

Godziny otwarcia:
PN-PT 10.00-19.00
SOB 11.00-18.00
ND 11.00-16.00